O Akademii


Akademia powstała z myślą o Moich i Waszych dzieciach. My jesteśmy dla Nich, a One  dla nas -sprawiając nam radość. Odpowiadając na potrzyma Naszych Smyków stworzyliśmy przestrzeń, w której rozwijamy wyobraźnię, kreujemy innowatorski nowatorską edukację oraz twórczą zabawę.Naszym głównym celem jest sprawianie radości dzieciom w zabawach, wspieranie naturalnej potrzeby tworzenia, a także inspirowanie rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi. Dzięki naszym zajęciom dziecko nabiera pewności siebie, ma poczucie wysokiej wartości. Staje się elastyczne i otwarte, zaczyna myśleć niekonwencjonalnie i
odważnie, umie adaptować się do zmieniających się warunków. A wszystko po to, aby w przyszłości, gdy będzie dorosłym człowiekiem, dążyło i realizowało Swoje Marzenia.

Zajęcia prowadzone już od wielu lat przez doświadczoną kadrę, pełną wigoru i pomysłów, ukazują jak najmłodsi i ci trochę starsi mogą spędzać czas w sposób atrakcyjny, kreatywny i... intrygujący. Nasze czołowe warsztaty "Lego Klocki - Twórcze Budowanie" bez reszty angażują uczestników wprowadzając ich w ciekawy świat, zarówno kultury i historii, jak i rozrywki oraz życia codziennego. Prezentowane tematy nie tylko ukazują w interesujący sposób pomysły na budowle, ale również skłaniają do ciągłych poszukiwań własnych inspiracji w swym najbliższym środowisku. Z kolei forma tworzenia za pomocą klocków Lego umożliwia przełożenie wyobraźni przestrzennej, poprzez wyszukiwanie konstrukcyjnych rozwiązań na model.

Nasz zespół
Misja firmy
O nas

kontakt

jak do nas trafić?

social media

Akademia Iwony Kalaman

ul. Zygmunta Augusta 11a
02-496 Warszawa
NIP: 527-221-22-62
Tel. 502-575-818