Nasz zespół
Misja firmy
O nas

Instruktor


IWONA KALAMAN
– PREZES, czyli mama założycielka firmy w  roku 2010.

Autorka programów LEGO KLOCKI – Twórcze Budowanie, ZAJĘCIA Z GADAMI, CIASTECZKOWO, PLANSZOLANDIA  i  EKSPREYMENCIAKI.

Wieloletni pracownik oświatowy szkół podstawowych i gimnazjalnych jako nauczyciel w-f.  Studia magisterskie ukończone z wyróżnieniem; praca magisterska z psychologii na warszawskim AWF im. J. Piłsudskiego.

Mama dwóch wspaniałych synów będących dla niej  wielką inspiracją. Uwielbia spontaniczne zabawy z dziećmi, które sama wymyśla. Pasjonuje ją proces tworzenia na wielu płaszczyznach swojego życia. Odkrywa w sobie coraz to nowe możliwości realizowania siebie. Uwielbia pracę z młodymi ludźmi, którzy nie boją się marzyć. 

O swoich programach mówi:
”podczas naszych zajęć otwieramy dzieciom przestrzeń tworzenia. Przez to zaczynają samodzielnie myśleć i analizować zadania, a my jako instruktorzy jesteśmy po to, aby inspirować je do dalszych działań...”

Główny specjalista programowy


Paweł Szczepaniak –  GŁÓWNY SPECJALISTA PROGRAMOWY . INSTRUKTOR zajęć LEGO KLOCKI – Twórcze Budowanie, PLANSZOLANDIA i CIASTECZKOWO.

W firmie od 2010 r., czyli od samego początku.

Z wykształcenia pedagog, studia magistra wychowania fizycznego na warszawskim AWF im. J. Piłsudskiego ukończone z wyróżnieniem. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z rehabilitacji. Pracownik Szkole Podstawowej nr 2 w Warszawie - wychowawca  i nauczyciel w-f. Pracę z dziećmi traktuje bardzo poważnie i z wielkim szacunkiem.

Jego motto: „ pomimo, że jestem nauczycielem dzieci, one także mnie uczą”.

Instruktor


Mariusz Parzych - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej z tytułem magistra wychowania fizycznego.  

Instruktor lekkoatletyki, kulturystyki i fitness. Na co dzień pracuje w klubie ProActiv w Warszawie jako trener personalny i instruktor kulturystyki. W wolnym czasie, jak Mariusz Parzych – Instruktor Akademii prowadzi
zajęcia z „LEGO KLOCKI – Twórcze Budowanie”, w naszej firmie od 2012 r.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej z tytułem magistra wychowania fizycznego. Instruktor lekkoatletyki, kulturystyki i fitness. Na co dzień pracuje w klubie ProActiv w Warszawie jako trener personalny i instruktor kulturystyki. W wolnym czasie, jak przystało na zapalonego wędkarza uwielbia łowić ryby, odpoczywając wśród ciszy i piękna przyrody. Swoją pasją dzieli się z dzieciakami na wakacyjnych obozach sportowo-rekreacyjnych. Lubi również sportowe gry drużynowe, a wszczególności piłkę nożną i siatkówkę. Uwielbia bawić się z dziećmi. Uważa, że „każdy dorosły człowiek posiada w sobie coś z dziecka, ale tylko niektórzy dorośli do tego chcą, aby to coś w sobie odnaleźć.” Jego życiowe motto: „W zdrowym ciele - zdrowy duch”.

kontakt

jak do nas trafić?

social media

Akademia Iwony Kalaman

ul. Zygmunta Augusta 11a
02-496 Warszawa
NIP: 527-221-22-62
Tel. 502-575-818